Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Eternals. Zestawy LEGO prezentują postacie z uniwersum

Póki co o Eternals od Marvel Studios nadal niewiele wiadomo, ale rąbka tajemnicy uchyliły zestawy LEGO.

Terminem docelowym wydania widowiska jest obecnie listopad 2021 roku. Eternals ma poruszać wątek nieśmiertelnej rasy, której misją jest ochrona planety Ziemia przed niebezpiecznymi Deviantami. Budzącymi grozę, nieomal nieśmiertelnymi istotami stworzonymi przez Celestian.

Udostępnione zestawy LEGO (zdjęcia z kanadyjskiego katalogu) przedstawiają wspomnianych wcześniej groźnych Deviantów. Cechują ich zmiany DNA, które doprowadziły do różnego rodzaju mutacji, czyniąc z nich zdeformowane istoty. Cześć z nich posiada zdolności, które sprawiają, że są oni potężnymi antagonistami. Zazdroszczą oni przedstawicielom Odwiecznych fizycznego piękna, tocząc z nimi tysiącletnie bitwy.

Reżyserem produkcji jest Chloé Zhao, a na ekranie zobaczymy m.in. Angeline Jolie czy Salme Hayek. Jeśli chcecie przekonać się jak prezentują się bohaterowie filmu na grafikach, sprawdźcie naszego poprzedniego newsa.

Jak podobają się Wam zestawy LEGO, któryś z nich szczególnie przypadł Wam do gustu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się