Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Bohaterowie filmu Eternals na grafikach

Eternals to produkcja zaplanowana przez Marvel Cinematic Universe. Zobaczcie jak prezentują się bohaterowie.

Pozycja pierwotnie miała trafić na rynek w listopadzie 2020 roku, niestety ze względu na pandemię, premiera została przesunięta. Później celowano w luty 2021 roku, ale i ta data została zmieniona. Terminem docelowym jest obecnie listopad 2021 roku. Aby rozreklamować nowe IP, MCU podjęło współpracę z firmami zabawkarskimi, które zaprezentowały głównych herosów. To właśnie one są źródłem wycieku grafik.

Na załączonych ilustracjach najlepiej widać Ikarisa, którego zagra Richard Madden (wcześniej grający m.in. w filmach Kopciuszek czy Rocketman). Wprawne oko dojrzy też jednak innych bohaterów, stworzonych przez Celestiali.

Do góry widzicie fanowski trailer, przedstawiający jak miłośnicy Marvela wyobrażają sobie film.

Film Eternals opowiada o losach nieśmiertelnej rasy, która została wysłana na planetę Ziemia, w celu ochrony ludzkości przed niebezpiecznymi Deviantami. Reżyserem produkcji jest Chloé Zhao, a na ekranie zobaczymy m.in. Angeline Jolie czy Salme Hayek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się