Epic Games Store przedstawia kolejną grę za darmo. Prawdziwa perełka!

Epic Games Store przedstawia kolejną grę za darmo. Prawdziwa perełka!
Gry za darmo Newsy PC

Od 10 stycznia będziemy mogli sięgnąć po kolejny tytuł za darmo po zalogowaniu do Epic Games Store. Już teraz ujawniono, że będzie to What Remains of Edith Finch.

Dla niezorientowanych powtórzymy, że Epic Games Store obiecało graczom rozdawnictwo przez kolejne 12 miesięcy. Gra do pobrania za darmo zmienia się co dwa tygodnie, na początek dostaliśmy Subnauticę, a obecnie możemy pobrać Super Meat Boy od studia Team Meat. 10 stycznia zmiana warty i właśnie dowiedzieliśmy się, co dostaniemy.

What Remains of Edith Finch za darmo od 10 stycznia

Epic Games Store wybiera świetną produkcję. What Remains of Edith Finch w wersji PC zostało ocenione na 89/100 (średnia z 23 recenzji zebranych przez Metacritic), a na Steam tytuł zbiera przytłaczająco pozytywne opinie. Oto opis z karty gry oraz trailer:

What Remains of Edith Finch to kolekcja osobliwych historii rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton.

Wciel się w Edith i eksploruj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

Zarówno rozgrywka, jak i atmosfera poszczególnych opowieści są równie zróżnicowane, jak sami członkowie rodziny Finchów. Kolejne epizody łączy ze sobą jedynie fakt, iż rozgrywane są one z perspektywy pierwszej osoby i że kończą się wraz ze śmiercią swych bohaterów.

Gra stara się ukazać swym odbiorcom uczucie zachwytu i pokory w obliczu otaczającego nas świata pełnego niewiadomych.

Tytuł opracowany został przez Giant Sparrow, zespół odpowiedzialny za skupiającą się na malarstwie produkcję The Unfinished Swan.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie