Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Epic Games Store ujawnia, jaką jeszcze grę dostaniemy w kwietniu za darmo

Od kilkunastu godzin możemy pobierać za darmo The Witness, lecz to nie jedyny tytuł, który Epic Games Store rozda w tym miesiącu.

The Witness będzie dostępne do porania za darmo do 18 kwietnia. Następną grą w kolejce – dostępną za free od 18 kwietnia do 2 maja – ma być natomiast świetna gra RPG utrzymaną w klimacie science fiction.

Transistor za darmo od 18 kwietnia do 2 maja

Transistor zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy i średnia z 35 recenzji dla wersji PC wynosi 83/100 (według Metacritic). Odpalając grę zwiedzimy futurystyczne miasto, walcząc z przeciwnikami za pomocą niezwykłej broni o tajemniczym pochodzeniu.

Jak czytamy na karcie gry w Epic Games Store, Transitor łączy elementy planowania strategicznego z wartką akcją. Dynamicznej rozgrywce towarzyszy bogata fabuła budująca atmosferę gry. Przeżyj przygodę, podążając śladami poprzednich właścicieli tytułowego miecza, i rozwikłaj jego zagadkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się