Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games Store – Stranger Things 3 i AER za darmo, za tydzień Conan Exiles

W tym tygodniu Epicy rozdają kolejne ciekawe gry. Wiemy też, że od 2 lipca na platformie zostanie udostępniony za darmo survival Conan Exiles.

Od wczoraj w Epic Games Store możemy otrzymać w prezencie dwa tytuły: AER Memories of Old i Stranger Things 3: The Game. Wspomniane gry zgarniemy bezpłatnie do 2 lipca do godziny 17:00. Po tym czasie Epic Games sypnie znanym hitem – sieciowym survivalem Conan Exiles z 2017. Wraz z nim twórcy Fortnite’a zaoferują bezpłatnie intrygujące indyczątko – grę logiczną Hue.

AER Memories of Old od studia Forgotten Key pozwala graczowi wcielić się w ptaka i eksplorować zawieszone w powietrzu wyspy. W międzyczasie wchodzimy w interakcje z ich mieszkańcami i rozwiązujemy zagadki. Dla wszystkich niezdecydowanych lub przerażonych opisem gry: AER kosztuje normalnie 49 złotych, więc lepiej go mieć, niż nie mieć. Ptaka szukajcie pod tym adresem.

Co zaś dotyczy Stranger Things 3: The Game, to jest to oficjalna produkcja bazująca na popularnym serialu. Fabuła odnosi się do trzeciego sezonu Stranger Things, nieco modyfikując opowiadane w nim wydarzenia.  Tytuł oferuje akcję, współpracę i kolorową oprawę wizualną utrzymaną w stylistyce retro (piksele). Grę zgarniecie, klikając tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się