Epic Games Store rozda za darmo świetnie ocenianą strzelankę

Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Wiadomo już, jaka kolejna gra za darmo pojawi się w ofercie Epic Games Store. Fani science fiction i klimatów retro powinni być zadowoleni.

Do 7 lutego możemy pobierać za darmo z Epic Games Store imprezowe The Jackbox Party Pack. Kolejną grą, która zostanie zaoferowana za free, będzie natomiast świetnie oceniana strzelanka Axiom Verge.

Axiom Verge za darmo w Epic Games Store

Axiom Verge pobierzemy za darmo w dniach od 7 do 21 lutego. Naprawdę warto, ponieważ tytuł zbiera bardzo dobre oceny na każdej platformie, na której zawitał. W przypadku PC, średnia z 11 recenzji wynosi 80/100 (według Metacritic).

Z czym mamy do czynienia? Axiom Verge jest grą retro, nawiązującą mechaniką rozgrywki do takich tytułów jak Metroid czy Contra. Jest zatem sporo strzelania, labiryntów, bossów i potężnych broni.

Gra jest chwalona przez recenzentów za świetny klimat, ciekawą fabułę, sekrety, bronie oraz zadania, które czekają na naszego bohatera. Oczywiście to, co dla niektórych recenzentów jest wspaniałym powrotem do starych czasów, dla innych jest nudne i ciężkostrawne. Jednak średnia ocen jest na tyle wysoka, że bez wątpliwości można stwierdzić, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie