Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Epic Games Store rozda za darmo grę od twórców BioShock

Epic Games Store udostępniło dzisiaj za darmo świetnie ocenianą grę RiME i zdradziło jednocześnie tytuł, który rozda za free w przyszłym tygodniu.

Zazwyczaj otrzymujemy w ramach darmowych gier od Epic Games Store indyki, lecz naprawdę porządnego sortu. Obecnie pobieramy RiME, a w przyszłym tygodniu dostaniemy grę City of Brass od twórców BioShock.

City of Brass za darmo od 30 maja do 6 czerwca

City of Brass wybitne nie jest, lecz do najgorszych gier też ma spory dystans. Średnia z 11 recenzji na Metacritic to 69/100, zatem można ją uznać za prawie bardzo dobrą produkcję. Czy to prawie robi dużą różnicę? Kto nie grał, będzie mógł przekonać się osobiście już za klika dni.

City of Brass to pierwszoosobowa przygodowa gra akcji, inspirowana „Baśniami z tysiąca i jednej nocy”. Uzbrojeni w bułat i bicz gracze będą mogli rabować, rozbrajać, oszałamiać lub rozbijać wszystko na kawałki, a także robić uniki, ciąć i używać podstępów, aby przedrzeć się przez hordy nieumarłych i dotrzeć do zakończenia kolejnych poziomów zanim przesypie się klepsydra Piasku Czasu. Po drodze będą zbierać skarby, rabować skrzynie z bronią i udoskonaleniami oręża lub potężnymi relikwiami. Ale i samo miasto pokaże swoje kły – gracze będą musieli przeskakiwać przez jamy, prześlizgiwać się pod ostrzami, uchylać się przed włóczniami i strzałami, unikać albo wykorzystywać ruchome chodnikowe płyty, oraz obchodzić zasadzki z trującymi gazami – jednocześnie wykorzystując wszystkie te niebezpieczeństwa do walki z przeciwnikami – czytamy w opisie gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się