Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Epic Games Store rozda dzisiaj za darmo 60-sekundową grę

Od 3 października w Epic Games Store pobierzemy kolejną grę za darmo. Wybór padł na Minit, osobliwą krótką przygodę rozgrywaną w 60-sekundowych podejściach.

Już dzisiaj w godzinach popołudniowych na Epic Games Store udostępniona zostanie za darmo gra Minit od deweloperów JW, Kitty, Jukio, and Dom. Choć to mały indyk, jest naprawdę przyzwoity i warto go sprawdzić.

Minit za darmo od 3 do 10 października

Minit to zeszłoroczny indyk, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Średnia z ponad dwudziestu ocen zebranych przez Metacritic wynosi 79/100.

„Minit” to osobliwa krótka przygoda rozgrywana w 60-sekundowych podejściach. Opuść bezpieczny dom, by pomóc niezwykłym postaciom, odkryć niezliczone sekrety i pokonać niebezpiecznych wrogów — wszystko w nadziei na pozbycie się dość niefortunnej klątwy, która skraca każdy dzień do jednej minuty. „Minit” jest owocem współpracy Kitty Calis, Jana Willema Nijmana, Jukio Kallio i Dominika Johanna – czytamy w Epic Games Store.

Zerknijcie na trailer oraz gameplay:


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się