Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Epic Games Store – dzisiaj za darmo pobierzemy świetną przygodówkę z elementami horroru

Epic Games Store nie zwalnia tempa, a można wręcz powiedzieć, że nabiera rozpędu. Sklep zdobywa kolejne dobre gry na wyłączność, zapowiada nowe funkcje i nadal rozdaje gry za darmo.

Mamy ostatnie godziny, by sięgnąć za darmo po sandboksową grę pierwszoosobową Slime Rancher, która w chwili publikacji newsa jeszcze jest dostępna za free. Dzisiejszego popołudnia tytuł zostanie wymieniony na inny. Co rozda Epic Games Store?

Oxenfree za darmo od 21 marca

Do 21 marca możemy pobierać z Epic Games Store sandboksową grę pierwszoosobową Slime Rancher. Wspomnianego dnia zmieni ja natomiast Oxenfree. To niezwykła, trzymająca w napięciu przygoda na tajemniczej wyspie, podczas której zacierają się granice pomiędzy rzeczywistością i światem nadnaturalnym. Ta przygodówka z elementami horroru została doceniona przez recenzentów – średnia z 49 recenzji w serwisie Metacritic to wysokie 80/100.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się