Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games rozdaje dwie gry. Za tydzień MudRunner

Od dzisiaj na platformie twórców Fortnite’a zgarniemy za darmo Elite Dangerous i The World Next Door. A w czwartek 26 listopada Epicy zaoferują grę rajdową MudRunner.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od dziś w EGS możemy otrzymać Elite Dangerous i The World Next Door. Można je dodawać do biblioteki tradycyjnie do następnego czwartku; 26 listopada o godzinie 17:00 obydwa tytuły wrócą do swoich starych cen, a autorzy Fortnite’a zaproponują nam kolejną darmoszkę. Będzie to coś dla miłośników dużych czterech kółek i błota: mowa o wyścigach MudRunner.

Kilka słów o produkcjach, które Epic Games rozdaje w tym tygodniu. Elite Dangerous jest multiplayerowym symulatorem statku kosmicznego – obejmujemy dowództwo nad takowym wehikułem i dysponując niewielką sumą pieniędzy, przystępujemy do wykonywania rozmaitych zadań w galaktyce. Co ciekawe, tytuł oferuje zwiedzanie realistycznie odwzorowanej Drogi Mlecznej. Jeśli kogoś to zaciekawiło, to może dodać Elite Dangerous do swojej biblioteki, klikając tutaj.

Z kolei The World Next Door to połączenie powieści wizualnej i łamigłówek w klimatach anime. Wcielamy się w zbuntowaną nastolatkę, która trafia do obcego wymiaru i musi odnaleźć drogę do domu. Pomocą stają się umiejętności magiczne, którymi włada bohaterka. Grę odbierzecie pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się