Elden Ring data premiery

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Elden Ring mogło zostać potajemnie opóźnione

Najnowsza produkcja From Software – Elden Ring – mogła zostać opóźniona przez pandemię. Na zmianę daty premiery gry miała wpłynąć pandemia.

O nowej grze twórców cyklu Dark Souls mówi się dużo, choć wiadomo o niej praktycznie tyle, co nic. Fani soulsów z utęsknieniem wyglądają nowych informacji o produkcji, a twórcy gry zachowują przytłaczające milczenie.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się możliwa data premiery Elden Ring i jeśli okaże się ona prawdziwa, to na tytuł ten nie poczekamy zbyt długo. Okazuje się, że przeciek zyskał na wiarygodności dzięki nowym informacjom.

Insider z forum ResetEra donosi, że From Software planowali wydać swoją nową produkcję w tym samym miesiącu co Sekiro: Shadows Die Twice, czyli marcu. Plany studia miały jednak pokrzyżować komplikacje spowodowane przez pandemię. Data wydania gry podana w ostatnim przecieku brzmi więc prawdopodobnie.

Źródło: AltChar

Choć rzeczony insider jest uznawany za dobre i rzetelne źródło informacji, to polecamy nie obierać jego słów za stuprocentowe potwierdzenie danych. Moderatorzy forum ResetEra starają się walczyć z dezinformacją i potwierdzać podobne przecieki, to są to wciąż tylko plotki.

Fani From Software liczą na to, że Elden Ring zostanie pokazane na The Game Awards 2020. To największa impreza branżowa odbywająca się w najbliższym czasie i potwierdzono, że zobaczymy na niej kilka istotnych zapowiedzi

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się