Elden Ring mogło zostać potajemnie opóźnione

Elden Ring data premiery
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Najnowsza produkcja From Software – Elden Ring – mogła zostać opóźniona przez pandemię. Na zmianę daty premiery gry miała wpłynąć pandemia.

O nowej grze twórców cyklu Dark Souls mówi się dużo, choć wiadomo o niej praktycznie tyle, co nic. Fani soulsów z utęsknieniem wyglądają nowych informacji o produkcji, a twórcy gry zachowują przytłaczające milczenie.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się możliwa data premiery Elden Ring i jeśli okaże się ona prawdziwa, to na tytuł ten nie poczekamy zbyt długo. Okazuje się, że przeciek zyskał na wiarygodności dzięki nowym informacjom.

Insider z forum ResetEra donosi, że From Software planowali wydać swoją nową produkcję w tym samym miesiącu co Sekiro: Shadows Die Twice, czyli marcu. Plany studia miały jednak pokrzyżować komplikacje spowodowane przez pandemię. Data wydania gry podana w ostatnim przecieku brzmi więc prawdopodobnie.

Źródło: AltChar

Choć rzeczony insider jest uznawany za dobre i rzetelne źródło informacji, to polecamy nie obierać jego słów za stuprocentowe potwierdzenie danych. Moderatorzy forum ResetEra starają się walczyć z dezinformacją i potwierdzać podobne przecieki, to są to wciąż tylko plotki.

Fani From Software liczą na to, że Elden Ring zostanie pokazane na The Game Awards 2020. To największa impreza branżowa odbywająca się w najbliższym czasie i potwierdzono, że zobaczymy na niej kilka istotnych zapowiedzi

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie