Elden Ring – data premiery może zostać ujawniona już niedługo

Elden Ring – data premiery może zostać ujawniona już niedługo
PC Polecamy! PS5 Xbox Series Xbox Series S

Data premiery Elden Ring to wciąż wielki sekret From Software. Znany dziennikarz sugeruje, że już wkrótce poznamy więcej informacji o grze.

Najnowsza gra From Software to wciąż mała zagadka dla fanów produkcji soulslike. Wiele przecieków wskazywało na to, że zobaczymy Elden Ring na tegorocznym The Game Awards, jednak tak się nie stało. Wciąż pozostajemy bez materiałów z rozgrywki lub przybliżonej daty premiery, co jest nie w smak graczom.

W tym cieniu ogromnych oczekiwań pojawia się jednak promyk nadziei. Jeff Grubb – redaktor GamesBeat – twierdzi, że From Software miało możliwość pokazania swojej nowej gry na TGA 2020, ale najwyraźniej nie chcieli tego zrobić. Dodatkowo Grubb podaje, że studio potrzebuje jeszcze miesiąca lub dwóch, aby zaprezentować swoją najświeższą produkcję. Być może będzie to równe z ujawnieniem daty premiery.

Elden Ring to bez wątpienia bardzo ambitny projekt i – jeśli wierzyć zapowiedziom – największa pod względem skali produkcja From Software. Nic dziwnego, że twórcy podchodzą nieco ostrożnie do prezentacji swojej gry i podania daty premiery.

Przypadek Cyberpunka pokazuje, że czasami lepiej wtrzymać się z podaniem daty debiutu, żeby później nie spieszyć się z wydaniem gry. From Software od czasu pierwszego Dark Souls nie zawiodło znacznie oczekiwań graczy i chcą utrzymać ich zaufanie. Jeśli źródło Jeffa Grubb posiada sprawdzone informacje, to do premiery Elden Ring mamy już bliżej niż dalej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie