Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games Store – w tym tygodniu dwa indyki, a za tydzień trzy

Przez najbliższy tydzień w Epic Games Store otrzymamy za darmo dwie gry: Tacomę i Next Up Hero. Za tydzień do zgarnięcia będą trzy kolejne indyki.

Promocja na Tacomę i Next Up Hero trwa standardowo do czwartku do godziny 17:00. Wówczas Epicy sypną nową garścią produkcji niezależnych: dostaniemy 20XX, Barony i Sword and Sorcery.

Tacoma to gra przygodowa w klimatach sci-fi, w której trafiamy do opuszczonej stacji kosmicznej, próbując dociec, co działo się z nią w przeszłości. Tytuł bazuje na eksploracji, oferując także różne zagadki do rozwiązania. Tacomę pobierzemy, klikając tutaj.

Z kolei Next Up Hero to action RPG, w którym wcielamy się w jednego z tytułowych bohaterów i walczymy z przeciwnikami. Co ciekawe, wskazane jest, by w walce polec (szczegółów dowiecie się sami, wypróbowując tę grę). Next Up Hero ma ładną, kolorową oprawę wideo. Zainteresowanych tytułem odsyłamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się