EA SPORTS FC 24 za darmo na PC. Trwa promocja na Steam

EA SPORTS FC 24
Newsy PC

FIFA 24, a w zasadzie to EA SPORTS FC 24 jest do ogrania za darmo. Na Steam ruszyła wyjątkowa promocja, dzięki której przetestujecie grę piłkarską bez dodatkowych opłat. Warto pamiętać, że darmowy okres jest ograniczony. Po jego upływie niemożliwe będzie kontynuowanie rozgrywki. No chyba, że zdecydujecie się na zakup w promocyjnej cenie.

EA SPORTS FC 24 za darmo? Nowa promocja

Fani gier piłkarskich, którzy jeszcze nie zakupili EA SPORTS FC 24 mogą skorzystać z ciekawej oferty. Już teraz na platformie Steam trwa specjalny okres darmowej gry w ubiegłoroczny hit sportowy od EA. W dniach od 18 do 22 stycznia tytuł jest dostępny za darmo dla pecetowych graczy. W tym czasie można spróbować swoich sił w trybach dla jednego gracza, ale również w ramach rozgrywki Ultimate Team i nie tylko.

Zawartości jest cała masa, dlatego grę możecie pobrać już teraz. To na pewno świetny sposób na spędzenie i tak zimnego weekendu. Jeżeli interesuje was zabawa na wirtualnych boiskach piłkarskich, to grę dodacie do swojej biblioteki na Steam. Co ważne, tytuł jest również objęty atrakcyjną promocją. Jeżeli zechcecie kontynuować rozgrywkę, to możecie kupić go taniej:

Czy warto? Przetestować na pewno tak, w końcu mowa o darmowym okresie rozgrywki. Poza tym to nadal jedna z ciekawszych gier piłkarskich, jakie można znaleźć na rynku. Nie, żeby konkurencja była jakkolwiek wybitna, jednak sam tryb Ultimate Team to coś, dla czego warto rozpocząć rozgrywkę. Mamy bowiem do czynienia z wielomilionową i aktywną społecznością, a na dodatek chodzi o zbieranie kart z piłkarzami — czy może być coś lepszego?

Premiera gry miała miejsce 29 września 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie