Dzisiaj nowa gra za darmo od Epic Games Store

Dzisiaj nowa gra za darmo od Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store proponuje co dwa tygodnie inną grę za darmo. Od 16 maja możemy pobierać ciekawą eksperymentalną grę przygodową.

Jesteście chętni na Stories Untold? 16 maja w godzinach popołudniowych Epic Games Store udostępni wszystkim zainteresowanym ten tytuł zupełnie za free. Jak czytamy na karcie produktu:

Stories Untold to eksperymentalna gra przygodowa oparta na narracji, która tak naprawdę jest czymś zupełnie unikatowym. Zmierzysz się w niej z czterema krótkimi historiami, łączącymi w sobie cechy m.in. klasycznych przygodówek tekstowych oraz wskaż i kliknij, które razem tworzą tajemniczą antologię. Gra jest opisywana jako „fantastyczny i fascynujący przykład interaktywnej historii opowiadanej obrazem” i od chwili premiery zdobywa uznanie krytyków z całego świata.

Stories Untold łączy w sobie nostalgię lat 80-tych, innowacyjną oraz eksperymentalną rozgrywkę definiującą gatunek, a także napięcie psychologicznego horroru, aby zaoferować „jedną z najbardziej fascynujących i unikatowych opowieści, które można zgłębić w tym roku”.

Stories Untold zostało ciepło przyjęte przez graczy oraz recenzentów. Średnia z ponad 20 ocen zebranych przez Metacritic to mocne 81/100.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie