Dzienna zmiana na pełnym zwiastunie. Jamie Foxx i Snoop Dogg jako łowcy wampirów

Dzienna zmiana Netflix - Jamie Foxx i Snoop Dogg jako łowcy wampirów
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Dzienna zmiana, czyli nadchodzący film od Netflix, otrzymała właśnie oficjalny zwiastun. Tak prezentuje się Jamie Foxx w roli… łowcy wampirów.

Do tej pory serwis zaprezentował nam krótki materiał promocyjny, dziś z kolei możemy zobaczyć pełny, blisko trzyminutowy zwiastun. Już sam nowy trailer wskazuje, że nie będzie to ugrzeczniony film dla dzieci; materiał jest wręcz przeładowany brawurowymi scenami walki. Jamie Foxx pokaże więc, jak w doskonałym stylu rozprawić się z krwiożerczymi potworami – a wszystko po to, by zapewnić swojej rodzinie godne warunki do życia.

Jak głosi oficjalny opis produkcji:

„Jamie Foxx wciela się w rolę ojca, który ciężko pracuje, aby zapewnić swojej zdolnej córce dobry start w życiu. Czyszczenie basenów w San Fernando Valley to jednak tylko przykrywka dla znacznie bardziej dochodowego zajęcia, jakim jest polowanie na wampiry”.

W główną rolę wcieli się wspomniany już Jamie Foxx. Oprócz niego na ekranach mają pojawić się również m.in. Dave Franco, Scott Adkins, Natasha Liu Bordizzo, Meagan Good, Eric Lange, Steve Howey i… Snoop Dogg.

Dzienna zmiana jest przez Netflix zapowiadana jako komedia z elementami fantasy; możemy zatem liczyć nie na horror, ale na lekki film rozrywkowy, w sam raz na letnie popołudnie. Premiera nastąpi równo za miesiąc – dziś natomiast możecie zobaczyć poniżej obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie