Dżentelmeni Guya Ritchiego powrócą jako serial. Reżyser zaangażowany w produkcję

Dżentelmeni
Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Powstanie serial na podstawie filmu Dżentelmeni Guya Ritchiego. Reżyser bierze udział w projekcie, a całość może trafić na Netflix.

Platforma negocjuje obecnie warunki, w ramach których serialowa wersja popularnego filmu mogłaby zadebiutować w sieci. Wiadomo już, że serial na pewno powstanie; Guy Ritchie powróci w ten sposób do pierwotnego pomysłu, zgodnie z którym Dżentelmeni mieli mieć właśnie formułę odcinkową. Reżyser zajął się dwoma początkowymi odcinkami produkcji, jak na razie nie wiadomo, kto wyreżyseruje kolejne. Nie ujawniono także, jak potoczy się fabuła, ani kto znajdzie się w obsadzie.

Dżentelmeni to film z 2019 roku, w reżyserii Guya Ritchiego oraz na podstawie jego scenariusza. Tytuł opowiada o właścicielu narkotykowego imperium, które konkurencja bardzo chciałaby przejąć. Nie udaje im się jednak tego osiągnąć ani prośbą, ani groźbą. Aby rozstrzygnąć kwestię, trzeba będzie sięgnąć po broń – a i to może okazać się pułapką.

W filmie wystąpili m.in. Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell, a także Hugh Grant.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie