Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dying Light za darmo przez weekend i start obchodów 5. rocznicy gry

Techland odpalił miesiąc atrakcji w Dying Light, a tym, którzy jakimś cudem pominęli ten tytuł, deweloper proponuje trzy dni darmowego grania.

Już wczoraj informowaliśmy o dużej aktualizacji Dying Light, która wprowadziła poziom trudności Story Mode (najłatwiejszy) oraz dodała nowe bronie, stroje itd. Pisaliśmy też o starcie pierwszego z czterech wydarzeń w grze, które otwiera świętowanie pięciolecia produkcji. Teraz, kiedy event wystartował, możemy podać więcej szczegółów. Kto natomiast nie posiada jeszcze Dying Light, niech wskakuje do darmowego sprawdzania tytułu!

Dying Light za darmo – testujemy grę na Steam

Techland informuje, że w ramach obchodów 5. rocznicy premiery postanowiono po raz pierwszy umożliwić darmowe sprawdzenie Dying Light w wersji PC: Udaj się na Steama, zainstaluj grę i baw się nią do 23 lutego (do godziny 19:00 czasu polskiego). A najlepiej powiedz o darmowym weekendzie przyjaciołom i wspólnie eksplorujcie rozległy świat Dying Light, ćwiartujcie zombie i śledźcie fabułę w ekscytującym co-opie dla maksymalnie 4 osób.

Dying Light – pierwszy event na 5. rocznicę

Zamiast jednego eventu, Techland przygotował wiele zróżnicowanych aktywności, dzięki którym urodzinowa zabawa z zombiakami potrwa przez cały miesiąc (do 19 marca). Jak czytamy w komunikacie dewelopera:

W każdym tygodniu tego rocznicowego szaleństwa powróci jedno popularne wydarzenie społeczności z barwnej przeszłości gry, a towarzyszyć mu będzie wyzwanie związane z lubianą przez fanów postacią.

Co oferuje pierwszy tydzień? Zabawę zaczynamy z Jeffem i Super-Crane’em. Podczas pierwszego tygodnia 5th Anniversary Month będziecie polować na przemieńce w zamian za całkowicie nowy plan ładunku C4 sporządzony przez nieustraszonego dowódcę Fortu Jefferson, a także zrzucać zombie z dachów jako harrański superbohater wyposażony w ulepszoną kotwiczkę.

Techland zapewnia, że to dopiero początek atrakcji: Nie zdradzimy wam jeszcze, co będzie dalej, ale zapewniamy, że przygotowaliśmy mnóstwo zabawy i nagród, w tym szalony strój, którego prezentacji nie możemy się już doczekać. Wypatrujcie informacji o kolejnych atrakcjach 5th Anniversary Month.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się