Dying Light z next-genową aktualizacją na PS5. Gracze Xbox, Wy będziecie następni

Dying Light - next gen patch - zombie
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Techland zrobił dziś wielu graczom PlayStation niesamowitą niespodziankę. Next-genowa aktualizacja do Dying Light została właśnie wydana na konsolach PS5.

Co ważne, jak zaznaczano w przeszłości, patch stworzony z myślą o konsolach PlayStation 5 jest dostępny za darmo dla każdego posiadacza gry w wersji na PS4. Miło, że rodzimy gigant branży growej trzyma się wersji przedstawionej kilka miesięcy temu. Na co takiego mogą liczyć właściciele Dying Light?

Mamy tu graczy PlayStation? Poznajcie jakość rozgrywki na konsoli nowej generacji dzięki trzem nowym trybom wideo i o 25% większemu zasięgowi widzenia na PlayStation 5! Ustawienia są już dostępne w menu opcji.

– czytamy na stronie internetowej Dying Light
  • Tryb wysokiej wydajności oferuje 60 FPS-ów w rozdzielczości Full HD
  • Tryb zrównoważony celuje w 60 FPS-ów w rozdzielczości Quad HD
  • Tryb wysokiej rozdzielczości oferuje 30 FPS-ów w 4K
  • Dla fanów Dying Light, którzy przemierzają Harran na PlayStation 4 Pro, poprawiliśmy limit 30 FPS-ów!

Co ważne, Techland poinformował także, że niebawem next-genowa aktualizacja trafi też na konsole Xbox Series X i S. Na ten moment nie jest znana dokładna data debiutu tego patcha, jednakże i tak jest to dobra wiadomość. Na temat update’u w ostatnim czasie było cicho w mediach polskiego studia, więc można śmiało założyć, że to już kwestia maksymalnie kilku tygodni.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie