Za darmo dodatek do Dying Light. Odbierajcie już teraz

Dying Light - odbierajcie dodatek za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

W sklepie Steam oraz na Epic Games Store możecie aktualnie odebrać dodatek do Dying Light za darmo. To zestaw nowych broni i skórek.

Oferta ta adresowana jest z oczywistych względów do posiadaczy gry. Jeżeli chcecie wprowadzić jakąś różnorodność do potyczek z zombiakami, nowy darmowy zestaw wyposażenia powinien w tym pomóc. No i obecnie dodatek ten dostaniemy za darmo, ale tylko na PC. Nie wiemy na ten moment, czy pojawi się także na innych platformach.

To w sumie całkiem imponujące, że przez tyle lat od premiery, pierwsza część polskiej serii gier o zombie nadal się trzyma. Nie tylko rozgrywka niemal wcale się nie zestarzała! Twórcy wciąż oferują wsparcie tytułu. Z okazji Chińskiego Nowego Roku gracze mogą cieszyć się darmowym pakietem broni i skórek. Zestaw Shu Warrior dodaje nowy strój, plany trzech nowych broni oraz specjalne lakierowanie pojazdu.

Oznacza to również, że to DLC adresowane jest do posiadaczy dodatku The Following. To w nim twórcy dodali pierwszy w grze pojazd, dzięki któremu możemy szybko pokonywać duże dystanse na nowej, otwartej mapie.

Jeżeli chcecie odebrać zestawy, zróbcie to jak najszybciej. Promocja trwa do 19 lutego, do godziny 19:00. Czasu jest więc sporo, ale lepiej potem o tym nie zapomnieć!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie