Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dying Light: Bad Blood za darmo dla posiadaczy Dying Light na PC, PS4 i XOne

Choć rozdawany jest kod na darmowy Dying Light: Bad Blood w wersji Steam, może go dostać nie tylko posiadacz Dying Light na PC, lecz również osoby, które kupiły grę na PlayStation 4 i Xbox One.

Techland informuje, że wszyscy posiadacze Dying Light mogą odebrać darmowy kod na sieciową grę Dying Light: Bad Blood w formie klucza Steam. Każdy, kto jest właścicielem Dying Light (bez względu na platformę), może udać się na naszą stronę docket, aby odebrać swój kod Steam – czytamy w komunikacie dewelopera.

Konsolowcy mogą na wspomnianej stronie docket powiązać swoje konto PSN/Xbox Live, by w ten sposób odebrać pecetowy Dying Light: Bad Blood.

Dying Light: Bad Blood to szybka i krwawa gra online, która twórczo łączy walki PvP i PvE, zachowując jednocześnie rdzeń kultowej gry Dying Light. Wejdź do obszaru opanowanego przez zombie i rywalizuj jako jeden z 12 graczy, aby stać się jedynym ocalałym – lub stwórz drużynę i wspólnie walcz o przetrwanie. Zbieraj broń, niszcz siedliska zombie, aby awansować i łącz zaawansowaną mobilność parkour z brutalnymi umiejętnościami bojowymi, aby prześcignąć, przechytrzyć i pokonać przeciwników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się