Gameplay Dying Light: Bad Blood – sprawdź jak spisuje się zombie royale

Spędź 10 minut w battle royale ze świata Dying Light.

W tamtym tygodniu na Steamie we wczesnym dostępie pojawiła się gra online Dying Light: Bad Blood czyli swoiste battle royale w świecie Dying Light. Nie każdy miał jednak ochotę grać bądź wydać pieniądze (za Bad Blood na Steamie zapłacimy 59,99 zł), dlatego też spieszymy z pomocą w podjęciu decyzji. W sieci pojawił się bowiem 10-minutowy gameplay, dzięki czemu samodzielnie możecie zdecydować, czy jest to coś dla Was.

Dying Light battle royale – zasady

W Dying Light: Bad Blood czyli grze, która ostatecznie ma wyjść również na obecne konsole, na mapie rywalizuje do dwunastu uczestników. Zgodnie z tym, co zapowiedział Techland, dostajemy tu mieszankę trybów PvE i PvP. Ważna jest między innymi umiejętność walki wraz z wykorzystaniem Parkouru (głównie celem ucieczki, ale nie tylko).

Dying Light: Bad Blood – gameplay

Techland zapowiedział już, że gra będzie w sposób ciągły wzbogacana aktualizacjami, a docelowo ma przejść nawet na model Free-to-play. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak jeśli już dziś wahacie się z zakupem, to być może poniższy gameplay ułatwi Wam decyzję.

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: