Tak wyglądało Dying Light 2 dwa lata temu. Zobaczcie nagrania z wersji alpha

Dying Light 2 Stay Human - Demolisher
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 po przesunięciach nareszcie zadebiutował w piątek ubiegłego tygodnia. W internecie można natrafić na krótkie nagrania, które prezentują grę w stanie z 2020 roku.

2 lata to masa czasu, by zmienić grę wideo nie do poznania lub przynajmniej w znacznym stopniu. Poniższe nagrania tylko potwierdzają poprzednie zdanie. Te mają pochodzić z alphy DL2 – o czym informuje Video Games Chronicle.

Poniżej możecie zobaczyć dwa wyskoki z dachu budynku, pływanie w wodzie oraz wejście do drzewka wyboru umiejętności. W szczególności wymieniony interfejs wygląda dość podobnie do tego, który można obecnie zaobserwować w najnowszej produkcji Techlandu.

Warto jednak brać pod uwagę, że niekoniecznie świat przedstawiony w Dying Light 2 te dwa lata temu musiał wyglądać tak szaro jak na powyższych filmikach. Być może to kwestia obniżenia jakości grafiki na minimum lub do testowego builda nie zaimplementowano jeszcze wszelkich „ficzerów” graficznych.

Moją uwagę zwróciła najbardziej ostatnia z animacji – zeskok z budynku z fikołkiem na końcu. W DL2 tego typu przewroty w ostateczności są jeszcze bardziej dynamiczne. Może to być wynik podjętych przez zespół Techlandu decyzji. Tymon Smektała w jednym z odcinków Dying 2 Know More opowiedział o tym, że koniecznym było dostosowanie parkouru, aby był przyjemniejszy dla oka. Więcej na ten temat dowiecie się w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie