Jak Techland zmienił zombie w Dying Light 2? Porównanie wideo

Dying Light 2 Stay Human - Demolisher
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 opowiada o losach świata po rozprzestrzenieniu się wirusa zombie. Warto przyjrzeć się, jak na przestrzeni 20 lat fabuły gry zmieniły się żywe trupy, czyli jeden z typów przeciwników.

Jak zobaczycie zaraz, nie tylko wirus ewoluował, ale także koncepty w głowach designerów Techlandu. Wiele umarlaków zachowało swój klasyczny wygląd z poszczególnymi zmianami, ale znalazły się i takie, które wyglądają bardzo odmiennie, zachowując jedynie swój pierwotny zamysł.

Uwaga – poniższe nagranie prezentuje najczęściej pierwsze pojawienie się danego typu przeciwnika w jednej i w drugiej części. Jeśli nie chcecie mieć drobnych spoilerów, odradzam jego oglądanie. W przeciwnym przypadku życzę przyjemnego seansu.

Któryś z projektów zombiaków Was zaskoczył w „dwójce”? Z którymś z nich mieliście większe problemy? Zachęcam do podzielenia się tym w sekcji komentarzy.

Premiera Dying Light 2 odbyła się 4 lutego 2022 roku. Produkcja Techlandu dostępna jest obecnie do zakupu w wersjach na PC, PS4, PS5, Xbox One/Xbox Series X i S. Gra ma trafić także w ramach streamingu z chmury na konsolę Nintendo Switch. Niestety, na ten moment nie jest znana debiutu wymienionego wydania.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie