Dying Light 2 dostało efektowny mural z „sekretem”

Dying Light 2 - tworzenie muralu w Warszawie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Dying Light 2 odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Co jak co, ale Techland wie jak w efektowny sposób promować swoją produkcję. Na ścianie jednego z warszawskich budynków pojawił się wyjątkowy mural promujący produkcję.

Mural z poniższego nagrania znajduje się w Warszawie, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 22. Co ciekawe, ten zupełnie inaczej prezentuje się za dnia i nocą. Wszystko za sprawką podświetlenia UV, które odsłania schowane sekrety. Zobaczcie, jak wyglądał proces tworzenia tego malunku:

Tutaj zamówisz Dying Light 2 na konsole i PC:

I to mi się podoba w street arcie, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie zaskoczyć swoim pomysłem. W tym przypadku połączono ze sobą promocję Dying Light 2 oraz jedną z mechanik z gry – świecenie latarką UV. W dziele Techlandu ta służy przede wszystkim do bronienia się przed otaczającymi umarlakami.

W Polsce na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele murali nawiązujących do gier wideo. Przykładowo kilka miesięcy temu pisaliśmy o podobiźnie zmarłego Krzysztofa Krawczyka, która pojawiła się na ścianie jednego z bloków w Opolu. Ten swoim stylem nawiązuje do serii Grand Theft Auto. Miałem nawet przyjemność zobaczyć to dzieło osobiście i muszę przyznać, że jest to jeden ładniejszych murali, jakie widziałem wśród polskiej sceny street artu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie