Zobaczcie początek Dying Light 2 w 4K i 60 fps z ray tracingiem

Dying Light 2 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 Stay Human niedawno zadebiutowało na rynku, a część graczy może się jeszcze zastanawiać nad jego zakupem. W związku z tym postanowiliśmy odnaleźć wideo prezentujące początek gry, by mieć lepszy pogląd na to, co się ewentualnie zakupi.

Warto zaznaczyć, iż poniższe nagranie pochodzi z wydania na PC uruchomionego w 4K i 60 fps-ach wraz z aktywną technologią ray tracing. Wideo pochodzi z kanału MKIceAndFire, gdzie można odnaleźć masę gameplay’ów z gier bez jakiegokolwiek komentarza audio.

Tego typu filmiki jak powyższe idealnie sprawdzają się w ramach zapoznania się z produkcją właśnie przed ewentualnym zakupem. Sam korzystam z nich, kiedy to wyczekuję jakiegoś tytułu, ale z pewnych przyczyn nie jestem pewien zakupu. Być może niektórym wystarczą pozytywne recenzje gry, ale znajdą się też tacy, co woleliby zapoznać się z grą nieco bardziej na własną rękę, a w zasadzie na własne oczy.

Premiera Dying Light 2 Stay Human odbyła się 4 lutego 2022 roku. Gra obecnie jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Wydanie na Nintendo Switch (działające na zasadzie streamingu z chmury) zostało niedawno opóźnione. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, kiedy to trafi do sprzedaży.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie