Dying Light 2 – nowy gameplay na E3 2019

Techland informuje, że zamierza przyjechać na targi E3 2019 ze swoim najambitniejszym projektem w historii firmy. Mowa naturalnie o Dying Light 2.

Nie tylko CD Projekt RED zamierza pojawić się na targach E3 2019. O zamiarze przybycia na imprezę informuje krótkim wpisem na Twitterze również inny wielki polski deweloper – Techland.

Dying Light 2 – nowe materiały na E3 2019

Techland zamieścił na Twitterze wpis z krótkim filmikiem i opisem: Przywieziemy Dying Light 2 na E3. Nie możemy się doczekać, by zaprezentować najambitniejszy projekt w naszej historii. Do zobaczenia!

Szczegółów prezentacji nie ujawniono, lecz można już teraz powiedzieć, że z pewnością deweloperzy przywiozą nowy gameplay z Dying Light 2.

Przy okazji przypominamy, że Dying Light 2 pokazano na zeszłorocznym E3. – To odważny krok w ewolucji marki. Połączenie cech leżących w DNA pierwszej odsłony z kompletnie nowymi sposobami na rozgrywkę. Po raz pierwszy w Dying Light gracze za pomocą swoich wyborów i czynów zdecydują o losach gnijącej metropolii. Chcemy dać im kompletnie nowy poziom swobody, zarówno w kwestii prowadzenia historii, ale też walki, parkouru i w każdym innym aspekcie gry – mówił wówczas szef Techlandu, Paweł Marchewka.

Dying Light 2 trafi na PC, Xbox One i PlayStation 4. Grę napędza C-Engine – nowa generacja wewnętrznego narzędzia Techlandu – skrojona specjalnie do produkcji gier action-RPG i action-adventure rozgrywających się w otwartych światach.

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Współczesnym Średniowieczem. To bezlitosna i brutalna rzeczywistość w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, ale również nie mający zahamowań ludzie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: