Dying Light 2 gameplay. Zobaczcie, jak się gra w oczekiwany tytuł Techlandu

Dying Light 2 gameplay. Zobaczcie, jak się gra w oczekiwany tytuł Techlandu
E3 2019 Filmiki z gier Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Techland ujawnia gameplay z Dying Light 2, zatem pora przekonać się na własne oczy, jak zapowiada się oczekiwana produkcja z Polski.

Podczas konferencji Microsoftu na E3 2019 przedstawiono świetny trailer Dying Light 2, lecz Techland postanowił zawitać również na konferencji Square Enix, na której zaprezentowano rozgrywkę.

Pojawienie się Polaków na konferencji japońskiego dewelopera nie jest jednak zaskoczeniem, ponieważ obie firmy zapowiedziały współpracę.

Jeszcze przed targami E3 Techland poinformował, że za dystrybucję gry Dying Light 2 na rynkach obu Ameryk odpowiedzialny będzie Square Enix. Firma ta jest częścią globalnej sieci wiodących studiów produkujących gry, do której należą m.in. Crystal Dynamics i Eidos Montreal. Portfolio grupy Square Enix obejmuje m.in. prawa do serii Final Fantasy, która sprzedała się na świecie w ponad 144 milionach egzemplarzy, kultowego cyklu Tomb Raider czy legendarnego Space Invaders.

Dying Light 2 trafi na PC, konsole z rodziny Xbox One (w tym Xbox One X) i PlayStation 4 wiosną 2020 r.


Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie