Oto ognisty “nóż do papieru” z Dying Light 2. Zobaczcie nowy urywek rozgrywki

Dying Light 2 - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Dying Light 2 jest już bardzo blisko. Techland bez przerwy promuje grę i pokazuje jej funkcje, a przy tym zapewnia graczy, że debiut nie jest niczym zagrożony. Teraz zaprezentowano kolejny krótki materiał z gry.

Na Twitterze Techlandu pojawił się krótki filmik prezentujący broń, jej ognistą modyfikację oraz walkę z przeciwnikami. Dziedzictwo Dead Island nie zostanie zaprzepaszczone i w DL2 również czeka na nas rozbudowany system walki. Skorzystamy z bardzo wielu broni.

Przygotuj się na prawdziwie wciągającą walkę! Masz do wykorzystania 140 różnych broni, które możesz trzymać w ręce… lub rękach, do cięcia, osłabiania, bezpośredniego starcia i walki na dystans – dzięki temu zawsze poradzisz sobie nawet w najtrudniejszej walce.

Wpis Techlandu na Twitterze

Gracze ponownie będą mogli wybrać taktykę zgodną ze swoimi upodobaniami, ale nie spodziewałbym się, że z gry zniknie element survivalowy. Wcześniej potwierdzono, że Techland nie rezygnuje z systemu psucia się broni. Oznacza to, że mogą zdarzyć się sytuacje, w których będziemy korzystać z takiej broni, jaką akurat mamy pod ręką i nie będzie można specjalnie wybrzydzać.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego 2022 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch (w chmurze).

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie