Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

W filmie Dungeons & Dragons zagra Chris Pine

Chris Pine, znany z ról w takich filmach jak Wonder Women czy Star Trek, zagra w produkcji Dungeons & Dragons.

Nie wiemy niestety w kogo wcieli się 40 letni Amerykanin. Dotychczas nie zdradzono zbyt wielu informacji na temat widowiska. Ujawniono, iż za fabułę odpowiadać będą John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Pierwszy z nich pracował nad takimi filmami jak: Szefowie Wrogowie czy Wieczór gier zaś Goldstein m.in. nad produkcją Spider-Man: Homecoming. Twórcy bazują na pierwotnej wersji scenariusza, jaki otrzymali od Micheala Gilio. Nie poinformowano obecnie o szczegółach historii. Wiemy natomiast, że wstępna data premiery została ustalona na maj 2022 roku.

Być może niewielu z Was pamięta, ale w 2020 roku ukazał się film Lochy i Smoki. Obraz został bardzo chłodno przyjęty, a średnia ocen na portalu filmweb wynosi obecnie 4.8. Widzowie krytykowali produkcję za sztampową historię, miałkich bohaterów, kiepskie kostiumy i fatalne efekty specjalne.

Miejmy nadzieję, że nowa odsłona Dungeons & Dragons spełni oczekiwania fanów, uwielbiających bawić się przy podręcznikach RPG i wielościennych kostkach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się