DualSense w 10 kolorach. Zobaczcie wymienne panele

0 komentarzy

Czarno-biała kolorystyka PS5 i pada może dla niektórych wydawać się nieciekawa. Dobrym rozwiązaniem jest w tym wypadku możliwość personalizacji wyglądu systemu i kontrolera. Oto jedna z propozycji dotyczących kolorowych coverów do DualSense.

Next-gen od Sony zadebiutował prawie dwa miesiące temu. Gracze, którym udało się zakupić urządzenie, mogli przez ten czas znudzić się jego wyglądem. Japoński producent obiecał, że możliwa będzie personalizacja PS5, ale do tej pory posiadacze konsoli nie doczekali się oficjalnych paneli. Tymczasem w internecie pojawiają się oferty od zewnętrznych producentów. Jedna z nich dotyczy coverów do pada do PS5.

Na stronie sklepu DecorEvolve można zapoznać się z ofertą dotyczącą paneli w 10 wariantach kolorystycznych, m.in. złotym, czerwonym, szarym i jasno- i ciemnoniebieskim. Więcej zobaczycie na zdjęciu na dole newsa. Jeden cover kosztuje 9,99 dolarów, przy czym kupując więcej, możemy otrzymać specjalną zniżkę (np. -10 procent za dwie sztuki).

Za produkcję części odpowiedzialna jest firma z Tajwanu. Na stronie pojawiła się opinia gracza z tego państwa, który zakupił panel; zdaniem użytkownika całość prezentuje się nieźle, czego dowodem jest udostępnione przez niego zdjęcie (powyżej).

Nie wiadomo, jak długo oferta będzie dostępna – Sony walczy z firmami, które sprzedają nieoficjalne dodatki do PS5, więc możliwe, że dobierze się do skóry także i temu producentowi.

PlayStation 5 zadebiutowało 19 listopada 2020. Japoński producent nie rozwiązał jeszcze problemów z dostępnością systemu na całym świecie. Sprzęt, który pojawił się do tej pory w sklepach, trafił w dużej mierze do nieuczciwych handlarzy, którzy na internetowych aukcjach wystawiają go za kolosalne pieniądze – nie wspominając o oszustach, którzy okradają ludzi, oferując zakup konsoli poprzez podejrzanie wyglądające sklepy internetowe.

Pozostaje mieć nadzieję, że niebawem sytuacja z dostępnością PS5 ulegnie zmianie na lepsze – ostatnio w sieci można było przeczytać, że pod koniec miesiąca do sklepów trafi kolejna partia konsol. Jest jednak wysoce prawdopodobnym, że także i tym razem sprzętu nie wystarczy dla wszystkich zainteresowanych.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się