Gracz rozwalił DualSense, bo Elden Ring było za trudne

Zbliżenie na przednią część DualSense w kolorze Midnight Black
Newsy PS5

Elden Ring do najłatwiejszych gier nie należy. Wysoki poziom trudności powoduje frustrację. A zdjęcie poniżej to jej skrajny przykład.

Użytkownik Reddita o pseudonimie Weebfromkonoha zaprezentował forumowej społeczności Elden Ring zdjęcie DualSense, który niewątpliwie przeszedł wiele. Gracz miał rozwalić pada w wyniku frustracji wywołanej poziomem trudności najnowszej produkcji od FromSoftware. Weebfromkonoha opatrzył zdjęcie komentarzem „myślę, że na dzisiaj skończyłem”.

Pad został rozerwany na dwie części (z boku wystają kabelki). Wygląda na to, że kogoś tu naprawdę poniosło. Zwłaszcza że DualSense do najtańszych kontrolerów nie należy – wciąż trudno go kupić za mniej niż 300 złotych. Nic dziwnego – w końcu to kawał dobrej technologii, choć z jakością wykonania już nie jest tak dobrze.

Warto przypomnieć, że nie tak dawno temu w sklepach pojawiły się nowe warianty DualSense. Są to trzy nowe kolory: niebieski, fioletowy i różowy. Ta informacja to tak na wszelki wypadek – czasem dobrze jest mieć pod ręką drugi zapasowy kontroler.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie