Dragon Age 4 – wiemy, którą krainę odwiedzimy w grze. Zaskoczeni?

0 komentarzy

Wiemy, w której krainie rozegra się akcja Dragon Age 4. Wygląda na to, że dotychczasowe podejrzenia fanów znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.

BioWare coraz chętniej dzieli się świeżymi informacjami o nowej odsłonie Dragon Age. Niedawno dane nam było ujrzeć jedną z grafik koncepcyjnych, a teraz w sieci pojawiła się bardzo interesująca wzmianka o krainie, który może stać się polem zmagań graczy w DA4.

Jakiś czas temu do sklepów trafiła specjalna książka wydana z okazji 25-lecia BioWare. Można w niej znaleźć sporo ciekawostek na temat przeszłości firmy, a także wiele wzmianek o nadchodzących projektach.

Na jednej ze stron pojawia się również segment poświęcony czwartej Erze Smoków. Wskazuje on bezpośrednio, że Dragon Age 4 rozegra się w krainie Tevinter.

Co ciekawe, oznacza to, że kolejna lokacja docelowa została ujawniona już w Dragon Age Inquisition. W końcówce dodatku Intruz pojawia się mapa Tevinter, które ma być następnym celem bohaterów. Już wtedy gracze podejrzewali, że to właśnie tam trafimy w czwórce.

BioWare ma mocno określony plan rozwoju swojej marki i nie zdziwiłbym się, gdyby podobna sugestia pojawiła się też w DA4. Studio najwyraźniej nie lubi trzymać swoich fanów w niepewności, co zdecydowanie cieszy graczy lubiących spekulacje na temat kolejnych odsłon swoich ulubionych serii.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się