DOOM za darmo, jeśli kupisz wybrane produkty od AMD

DOOM za darmo, jeśli kupisz wybrane produkty od AMD
Gry za darmo Newsy PC

Dodawanie darmowych kodów na różne gry podczas kupowania karty graficznej czy płyty głównej to nie nowość. Tym razem z podobną akcją rusza firma AMD, która rozdaje za free kody na pobranie DOOM osobom, decydującym się na zakup płyt głównych AM3+ lub komputerów wyposażonych w wybrane podzespoły tego producenta.

Żeby zgarnąć kod na DOOM, zakupy muszą być zrobione w sklepach Komputronik lub ITPromo.pl, a oferta obowiązuje do 27 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania puli gratisowych kodów.

Jeśli jesteście zainteresowani, regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

doom
DOOM

DOOM: Hell Followed już dostępny. Wcielisz się w latającego Cacodemona!

Gracze, którzy wykupili Przepustkę Sezonową do DOOM, otrzymają trzy darmowe dodatki do tej gry. Pierwszy – nazwany Unto the Evil – został wydany jakiś czas temu, a teraz pora na kolejny.

Drugie DLC zatytułowano Hell Followed i jak czytamy na oficjalnej stronie DOOM, otrzymujemy wraz z nim nowe elementy rozgrywki wieloosobowej: Trzy nowe mapy do zdominowania, nowy demon, w którego można się wcielić, nowa broń do opanowania, przedmiot do wyposażenia oraz wachlarz nowych zestawów pancerza, drwin i modułów hakerskich.

Jak prezentują się szczegóły DOOM: Hell Followed? Tak opisano wszystko na stronie internetowej dodatku:

Trzy nowe mapy wieloosobowe do zdominowania

  • Templariusz – walcz pośród starożytnych ruin grobowca nocnej straży, gdzie pomniki bohaterów patrzą w milczeniu na maszynerię upadłego społeczeństwa.
  • Stopienie – tocz boje w świecie pełnym wulkanicznych świątyń i walcz w sypiącym się obiekcie przeznaczonym do ujarzmiania energii lawy, której rzeki płyną na całej planecie.
  • Orbitalna – walcz w warunkach niskiej grawitacji na znajdującej się w przestrzeni kosmicznej stacji robotów. Zaskakuj przeciwników, atakując od góry, uważaj jednak, by nie wylecieć w znajdującą się poniżej przestrzeń kosmiczną.

Graj jako cacodemon

Wciel się w legendarnego latającego demona. Smaż swoich przeciwników, strzelając piorunami kulistymi, lub pożeraj ich, chwytając z bliska językiem.

Chwyć w dłonie żniwiarza

Korzystaj z demonicznej broni pozyskanej z piekielnych czeluści. Raź przeciwników sześcioma szybkimi pociskami piekielnej energii lub przytrzymaj spust, by wystrzelić skumulowany ładunek o dewastującej mocy.

Znajduj swoich wrogów impulsem wykrywającym

Wykorzystaj tę technologię celowania UAC, by wysłać wokół siebie „impuls” zaznaczający przeciwników w pobliżu, również przez ściany.

Spersonalizuj swojego marine, zakładając mu cyberdemoniczny pancerz

Doświadcz nienaturalnego połączenia ciała ze stalą, dając swojemu marine pancerz inspirowany postacią cyberdemona.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie