Trzy dodatki do uwielbianej gry za darmo. Odbierajcie już teraz na Steam

Dodatki za darmo do uwielbianej gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Hearts of Iron IV zdobyło całą rzeszę fanów dynamicznych RTS-ów i fanów realiów II wojny światowej. Teraz mogą oni odebrać aż trzy DLC za darmo!

Grand strategy wargame to bardzo ciekawy gatunek, który często ma dość wysoki próg “wejścia”. Nic dziwnego, mówimy przecież o strategiach na szeroką skalę, wręcz światową! Trzeba naraz myśleć o wielu rzeczach, ale akurat twórcom Hearts of Iron IV bardzo się to udało. Nic dziwnego, że tytuł zdobył tak wielu fanów.

Hearts of Iron IV – trzy dodatki za darmo

Na Steam rozpoczęła się właśnie wiosenna wyprzedaż gier, w ramach której tysiące produkcji kupimy taniej. Z tej samej okazji Paradox Interactive postanowiło zaoferować fanom swojej strategii aż trzy dodatki za darmo. Odbierzemy je bez żadnych opłat, a mowa o sporych DLC. Łącznie możemy zyskać dodatkową zawartość nawet na kilkadziesiąt godzin rozgrywki.

Pierwsze DLC na powyższej liście dodaje do gry konflikty w ramach wojny japońsko-chińskiej. Gracze zyskają więc kompletnie nowy front działań. W Death or Dishonor znajdziemy nowe kraje położone pomiędzy ZSRR a nazistowskimi Niemcami, czyli Węgry, Rumunię, Czechosłowację i Jugosławię. Z kolei Together for Victory “skupia się na państwach Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, dając możliwość stoczenia walki o najdalsze zakątki Imperium Brytyjskiego”.

Co ciekawe, podstawową edycję gry kupicie obecnie taniej. Jeśli więc przekonały Was aż trzy darmowe DLC, możecie skusić się na zakup całej produkcji w cenie 55,49 zł. Przeceniono również “starter edition”, które kosztuje niewiele drożej, a więc 55,67 zł. Większość wydanych do tej pory dodatków również potaniała.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie