Długość Final Fantasy VII Rebirth zwali was z nóg. Ponad 100 godzin gry?!

PlayStation w genialny sposób reklamuje Final Fantasy VII Rebirth | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Osoby pracujące przy nowej odsłonie serii powoli ujawniają coraz więcej szczegółów. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć trailer, a teraz poznaliśmy długość Final Fantasy VII Rebirth. Jest nieźle!

W czasach gdy coraz częściej narzekamy na przydługie gry, nowa odsłona kultowej serii wkracza na scenę (cała na biało), zapraszając graczy do zabawy. Długość Final Fantasy VII Rebirth ma wynieść nawet 100 godzin lub więcej. To prawdziwy kolos, który bez wątpienia wystarczy na całe tygodnie zabawy.

Co sądzicie o takiej liczbie godzin? Serię Final Fantasy zawsze cechowały przerywniki filmowe, liczne aktywności i nie tylko, w związku z czym fani na pewno liczą na wcale nie krótką rozgrywkę. Najważniejsze, aby gra zaprezentowała się lepiej od FF XVI.

Tegoroczna odsłona nie skradła serc fanów, dlatego liczymy na sukces kolejnego remake’u siódemki. Rebirth ma mocno odnosić się do dziedzictwa oryginalnej gry z 1997 roku. Nie zabraknie kultowych lokacji i, oczywiście, wyścigów Chocobo. Parafrazując klasyka, będzie pan zadowolony — o ile mowa o fanie serii i jednej z jej najlepszych odsłon.

Jeżeli czekacie na najnowszą odsłonę cyklu, to do debiutu pozostało jeszcze trochę czasu. Z okazji opublikowanego niedawno zwiastuna poznaliśmy również konkretną datę wypuszczenia gry na rynek. Premiera Final Fantasy VII Rebirth na PlayStation 5 już 29 lutego 2024 roku.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie