Długość Final Fantasy VII Rebirth zwali was z nóg. Ponad 100 godzin gry?!

Długość Final Fantasy 7 Rebirth
Newsy PS5

Osoby pracujące przy nowej odsłonie serii powoli ujawniają coraz więcej szczegółów. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć trailer, a teraz poznaliśmy długość Final Fantasy VII Rebirth. Jest nieźle!

W czasach gdy coraz częściej narzekamy na przydługie gry, nowa odsłona kultowej serii wkracza na scenę (cała na biało), zapraszając graczy do zabawy. Długość Final Fantasy VII Rebirth ma wynieść nawet 100 godzin lub więcej. To prawdziwy kolos, który bez wątpienia wystarczy na całe tygodnie zabawy.

Co sądzicie o takiej liczbie godzin? Serię Final Fantasy zawsze cechowały przerywniki filmowe, liczne aktywności i nie tylko, w związku z czym fani na pewno liczą na wcale nie krótką rozgrywkę. Najważniejsze, aby gra zaprezentowała się lepiej od FF XVI.

Tegoroczna odsłona nie skradła serc fanów, dlatego liczymy na sukces kolejnego remake’u siódemki. Rebirth ma mocno odnosić się do dziedzictwa oryginalnej gry z 1997 roku. Nie zabraknie kultowych lokacji i, oczywiście, wyścigów Chocobo. Parafrazując klasyka, będzie pan zadowolony — o ile mowa o fanie serii i jednej z jej najlepszych odsłon.

Jeżeli czekacie na najnowszą odsłonę cyklu, to do debiutu pozostało jeszcze trochę czasu. Z okazji opublikowanego niedawno zwiastuna poznaliśmy również konkretną datę wypuszczenia gry na rynek. Premiera Final Fantasy VII Rebirth na PlayStation 5 już 29 lutego 2024 roku.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie