Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Diuna może nie trafić na HBO Max

Narasta konflikt między studiem Legendary a Warner Bros, o to czy Diuna pojawi się na HBO Max.

Prawdopodobny jest scenariusz, iż Diuna może nie pojawić się w dniu premiery na platformie HBO Max (mowa o rynku amerykańskim). Pierwotny plan Warner Bros zakładał dystrybucję filmów w modelu hybrydowym. Konkretne pozycje trafiałaby do kin oraz na platformę HBO Max. Legendary Entertainment jest jednak przeciwne tej koncepcji. Wytwórnia w 75% pokryła koszty produkcji dzieła Denisa Villeneuve’a i wolałaby inną formę rozpowszechniania widowiska.

Przedstawiciele amerykańskiej firmy zajmującej się tworzeniem filmów, uważają, że premiera produkcji science-fiction zaplanowana na 1 października, to odległy termin, a COVID-19 powinien zostać do tego czasu okiełznany. Szczepionka przeciwko koronawirusowi powinna przynieść oczekiwany efekt i nie jest wykluczone, że kina będą funkcjonowały jak przed stanem pandemii.

Póki co Legendary Pictures Productions nie bierze pod uwagę opcji wytoczenia sprawy sądowej Warner Bros, rozwiązanie to traktowane jest jako ostateczność.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się