Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

HBO Max w Polsce. Równoczesne premiery w kinie i na platformie, póki co tylko w USA!

Równoczesne kinowe premiery i na platformie HBO Max, póki co tylko w USA.

W drugiej połowie 2021 roku, usługa ma trafić do Polski. Oglądane za jej pośrednictwem filmy obsłużą 4K Ultra HD, HDR 10 z Dolby Vision lub Dolby Atmos. Dodatkowo sporo się mówiło, że  najważniejsze produkcje wytwórni, poza kinami obejrzymy również przed telewizorem. Czy aby na pewno?

Informacja ta ma zastosowanie wyłącznie w przypadku USA (źródło: 1 i 2). Amerykanie będą mogli chociażby obejrzeć długo wyczekiwany hit Wonder Woman 1984 przez okres miesiąca u siebie w domu. Udogodnienie to niestety nie obejmie naszego kraju, więc rodacy będę musieli się obejść smakiem.

Przypominamy, że wraz z nadejściem HBO Max zniknie HBO GO (obecny koszt to 24,99 zł). Droższy abonament zapewni jednak wiele nowych atrakcji, które okażą się być łakomym kąskiem dla wielu konsumentów. Być może w przyszłości też doczekamy się równoległych premier w kinach i HBO Max.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się