Wyciekło parę godzin rozgrywki z Diablo IV. Fani będą zadowoleni

Diablo IV wyciekło na paru godzinach czystej rozgrywki
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Parę godzin to dość sporo, szczególnie jak na materiał, który wyciekł do sieci. Internauci odpowiadają „nieźle” i podziwiają Diablo IV. Gra wygląda naprawdę dobrze.

Diablo IV może okazać się pozycją, na którą wielu z nas czekało. Ja wiem, że „trójka” otoczona została aurą kontrowersji, ale wciąż uważam, że to naprawdę wyjątkowa i świetna gra. Blizzard może i nie poszedł za ciosem, bo Diablo Immortal okazało się trochę czymś innym, choć sama rozgrywka i tak jest zasadniczo nadspodziewanie udana. Teraz fani czekają na Diablo IV i doczekać się nie mogą.

Remedium może być nowy przeciek, który trafił do sieci. W internecie zaczęły pojawiać się godziny (dosłownie – godziny!) materiału z gry. Filmiki przedstawiają rozgrywkę różnymi klasami, z zaakcentowaniem na siekanie przeciwników (a na co innego?). Możemy podziwiać klimat, różne questy, zbieranie itemów i zwyczajną eksplorację świata gry. Wszystko jest tutaj brutalne, mroczne i spowite aurą mistycyzmu rodem z Diablo II. Jest dobrze.

Szkopuł w tym, że same materiały znajdziemy w tym miejscu. Spokojnie jednak, bo nie trzeba ich pobierać – można bez problemu obejrzeć je w przeglądarce. Tyle że niestety postanowiło naraz zrobić to bardzo wiele osób, bo raz na jakiś czas któryś z filmików staje się niedostępny przez „przeciążenie serwera”. No cóż, parę godzin to sporo, więc być może najwięksi fani oglądają cały nowy materiał?

Ten, swoją drogą, pochodzi z zamkniętych testów gry, które aktualnie się odbywają. Niestety nie ma już możliwości wzięcia w nich udziału, pozostaje raczej czekać nam na otwartą betę. Kiedy w ogóle „czwórka” może zadebiutować? A kij ich wie, choć prawie na pewno mowa o 2023 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie