Wyciekło parę godzin rozgrywki z Diablo IV. Fani będą zadowoleni

Diablo IV zmieniło się nie do poznania, grajcie za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Parę godzin to dość sporo, szczególnie jak na materiał, który wyciekł do sieci. Internauci odpowiadają “nieźle” i podziwiają Diablo IV. Gra wygląda naprawdę dobrze.

Diablo IV może okazać się pozycją, na którą wielu z nas czekało. Ja wiem, że “trójka” otoczona została aurą kontrowersji, ale wciąż uważam, że to naprawdę wyjątkowa i świetna gra. Blizzard może i nie poszedł za ciosem, bo Diablo Immortal okazało się trochę czymś innym, choć sama rozgrywka i tak jest zasadniczo nadspodziewanie udana. Teraz fani czekają na Diablo IV i doczekać się nie mogą.

Remedium może być nowy przeciek, który trafił do sieci. W internecie zaczęły pojawiać się godziny (dosłownie – godziny!) materiału z gry. Filmiki przedstawiają rozgrywkę różnymi klasami, z zaakcentowaniem na siekanie przeciwników (a na co innego?). Możemy podziwiać klimat, różne questy, zbieranie itemów i zwyczajną eksplorację świata gry. Wszystko jest tutaj brutalne, mroczne i spowite aurą mistycyzmu rodem z Diablo II. Jest dobrze.

Szkopuł w tym, że same materiały znajdziemy w tym miejscu. Spokojnie jednak, bo nie trzeba ich pobierać – można bez problemu obejrzeć je w przeglądarce. Tyle że niestety postanowiło naraz zrobić to bardzo wiele osób, bo raz na jakiś czas któryś z filmików staje się niedostępny przez “przeciążenie serwera”. No cóż, parę godzin to sporo, więc być może najwięksi fani oglądają cały nowy materiał?

Ten, swoją drogą, pochodzi z zamkniętych testów gry, które aktualnie się odbywają. Niestety nie ma już możliwości wzięcia w nich udziału, pozostaje raczej czekać nam na otwartą betę. Kiedy w ogóle “czwórka” może zadebiutować? A kij ich wie, choć prawie na pewno mowa o 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie