Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Diablo Immortal – testerzy zachwalają grę. Blizzard wszystkich zaskoczy?

Wiele wskazuje na to, że Diablo Immortal nie będzie takie złe, jak się wszystkim wydaje. Blizzard twierdzi, że testerzy chwalą nową produkcję.

Mobilna odsłona Diablo została przyjęta bardzo, bardzo chłodno. Gracze byli wściekli, że Blizzard uraczył ich zapowiedzią mobilniaka zamiast pełnoprawnej kontynuacji serii, a producent długo musiał odbudowywać swoją reputację. Dopiero zapowiedź Diablo IV pozwoliła nieco ostudzić poirytowanych fanów i chyba wszyscy pogodzili się już z tym, że kultowy cykl hack&slash zawita na małe ekrany.

Wiemy, że gra miała być w tym roku testowana przez Blizzard, jednak były to testy w stu procentach zamknięte. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy serii zostaną z niczym.

Jak donosi portal GameRant, testerzy gry mają być bardzo zadowoleni z tego, co przyszło im sprawdzić. Miał o tym poinformować Daniel Alegre, prezes zarządu w Blizzard, na podsumowaniu finansowym tego kwartału.

Dodatkowo Alegre wspomniał, że gra wkrótce doczeka się nieco szerszych testów. Firma zamierza zaangażować pracowników z innych regionów. Oznacza to, że stadium produkcji Diablo Immortal jest już bardzo zaawansowane i tytuł jest już właściwie na samej końcówce rozwoju.

Bardzo możliwe, że Immortal zadebiutuje jeszcze na początku 2021 roku. Wydaje się to być całkiem realistyczne biorąc pod uwagę to, że przedstawiciele firmy otwarcie mówią już o tym, że gra jest testowana, a Blizzard coraz chętniej dzieli się nowymi materiałami z samej produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się