Diablo Immortal dostępne przed premierą… ale z problemami

Diablo Immortal - demon
Mobile Newsy

Diablo Immortal jest już dostępne w niektórych regionach. Niektórzy gracze mogą zapoznać się z produkcją, lecz muszą liczyć się z pewnymi komplikacjami.

Tak, dobrze przeczytaliście: Blizzard uruchomiło serwery mobilnego Diablo dzień przed premierą. Sprawdziłem grę na swoim smartfonie i udało mi się stworzyć postać oraz rozpocząć rozgrywkę. Jeśli pobierzecie grę, powinniście móc pograć na urządzeniach z systemami Android i iOS.

Warto jednak wspomnieć, że niektórzy gracze z Polski zgłaszają, iż nie mogą rozpocząć rozgrywki pomimo udostępnienia gry w naszym regionie – jeśli Immortal jeszcze u Was nie działa, warto spróbować uruchomić je kilka godzin później.

A co z wersją PC? Ta jest jeszcze niedostępna i odblokuje się dopiero w chwili oficjalnej premiery, czyli 2 czerwca. Przypominam jednak, że wystartował pre-load i możecie już teraz pobrać wszystkie pliki niezbędne do rozpoczęcia zabawy.

Diablo Immortal startuje prawie jak Diablo III

Nie cieszcie się jednak przedwczesną premierą zbyt szybko. Jeśli pamiętacie debiut Diablo III, doświadczycie małego déjà vu – w chwili publikacji tego artykułu serwery nie mają się najlepiej. Da się grać, ale trzeba liczyć się z lagami oraz chwilowymi utratami połączenia. Dodatkowo miałem problem z przyłączeniem swojego konta Battle.net do gry, a więc funkcja ta albo zostanie włączona dopiero 2 czerwca, albo jej działanie zostało zaburzone przy okazji problemów z serwerami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie