Deus Ex: Rozłam Ludzkości ozłocone

Deus Ex: Rozłam Ludzkości ozłocone
Newsy PC PS4 XOne

Gra została ukończona i już wędruje do tłoczni.

Square Enix oraz Eidos Montreal poinformowali, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości właśnie został ukończony. Gra tym samym jedzie właśnie do tłoczni, a później będzie dostarczana do sklepów.

W związku z tym premiera gry nie powinna być już zagrożona. Produkcja będzie dostępna od 23 sierpnia na PC, PS4 oraz XOne. Co więcej wiemy o grze? Sprawdźcie pozostałe informacje poniżej.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – szczegółowy świat na nowych screenach

W sieci wylądowało kilka nowych screenów, prezentujących bogaty w szczegóły świat nadchodzącego tytułu Deus Ex: Rozłam Ludzkości, za który odpowiada studio Eidos Montreal. Nowa odsłona serii to wielki krok naprzód jeśli chodzi o oprawę graficzną. Tytuł jest tworzony we współpracy z AMD i jedynie na konsole obecnej generacji oraz PC. Zobaczymy w niej m.in. technologię TressFX 3.0, która nadzoruje np. realistyczny wygląd włosów. Dobrą wiadomością dla posiadaczy komputerów jest na pewno również to, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości już w dniu premiery wykorzysta najnowsze biblioteki DirectX 12. Na koniec najważniejsze – gra będzie działać na nowym silniku Dawn Engine, który jest mocno zmodyfikowaną wersją IO Interactive’s Glacier.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – jak oceniacie oprawę graficzną?

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – oto pierwsze 20 minut z rozgrywki

Dzięki dziennikarzom serwisu GameSpot mamy okazję zobaczyć, jak wygląda pierwsze 20 minut rozgrywki z Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Gra już od pierwszych pokazów prezentowała się bardzo dobrze i zdaje się, że najnowszy materiał to potwierdza.

Przemierzanie miasta, rozmowy z NPC oraz walka – to wszystko możemy zobaczyć na filmiku poniżej.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie