Deathloop – pętla śmierci na fantastycznym pokazie rozgrywki

Na PlayStation Showcase mieliśmy okazję zobaczyć materiał z rozgrywki Deathloop. Nowa gra twórców Dishonored prezentuje się coraz lepiej.

Deathloop to jedna z tych gier, które prezentują się świetnie, ale giną gdzieś w natłoku zapowiedzi innych tytułów. Niestety, podobnie było na PlayStation Showcase, gdzie poza chociażby odświeżonym Demon’s Souls pokazano też nową grę Arkane Studios. Szkoda, że wielu graczy całkowicie zignorowało trailer Pętli Śmierci, bo wygląda on naprawdę bardzo, bardzo obiecująco.

Na zaprezentowanym materiale twórcy pochwalili się naprawdę obiecującymi urywkami z rozgrywki i przy okazji przybliżyli graczom formułę zabawy. Deathloop bynajmniej nie będzie typową strzelanką i nie zabraknie w niej charakterystycznego sznytu Arkane. Inspiracje Dishonored widać na każdym kroku i gra z pewnością umili oczekiwanie na kolejną skrytobójczych perypetii fanom Corvo Attano.

W poniższym zwiastunie zobaczycie między innymi eliminację dwóch istotnych przeciwników i zapoznacie się z pokaźnym arsenałem broni i mocy Colta – jednego z bohaterów gry. Nie sposób nie przyznać twórcom, że swoje dzieła potrafią prezentować tak dobrze jak mało kto. Szkoda tylko, że nie zdecydowano się na szerszą prezentację mechanik PvP, które przecież będą stanowić trzon rozgrywki.

Gra Deathloop pojawi się w drugim kwartale 2021 roku i dostępna będzie na PlayStation 5 oraz PC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: