Dead Space do dnia 8 maja dostępny będzie za darmo

Pozycję można pobrać ze sklepu dystrybucji cyfrowej Origin.

Produkcja powinna usatysfakcjonować wszystkich miłośników gier akcji TPP w klimatach survival horror. Mimo faktu, że pozycja miała premierę w 2008 nadal potrafi przerazić i odznacza się gęstą atmosferą. W grze wcielimy się w inżyniera Isaaca Clarke’a, który zamierza zbadać sprawę sygnału ratunkowego, jaki został wysłany przez jeden ze statków górniczych.


Jak zapewne się spodziewacie dotarcie na miejsce nie skończy się happy endem, a dopiero rozpocznie naszą walkę o przetrwanie Widać, że twórcy inspirowali się tworząc grę takimi filmami jak Obcy. Szczególnie rekomendujemy uruchomienie gry w nocy, ze słuchawkami na uszach, nastrój grozy będzie wręcz wszechogarniający.

Chociaż seria Dead Space jest trylogią, to właśnie pierwsza część jest uważana przez wielu graczy i recenzentów za najlepsza odsłonę. Jeśli nie mieliście okazji by ją wypróbować to teraz jest ku temu wspaniała okazja. Ciężko stwierdzić czy w przyszłości Electronic Arts przygotuje podobne promocje.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

4 Shares
Share4
+1
Tweet