Darmowy Assassin’s Creed III prawdopodobnie ostatnią grą, którą rozda w tym roku Ubisoft

Darmowy Assassin’s Creed III prawdopodobnie ostatnią grą, którą rozda w tym roku Ubisoft
Newsy PC Polecamy

Od pewnego czasu deweloper proponuje co miesiąc jeden tytuł za free.

Jak zapewne wiecie, Ubisoft obchodzi w tym roku 30. lecie swojego istnienia, co stało się okazją do rozdawania prezentów przez dewelopera.

Przez ostatnie kilka miesięcy mogliśmy pobrać za darmo takie tytuły jak Beyond Good & EvilThe CrewRayman Origins, Prince of Persia: The Sand of Time czy pierwszą część Splinter Cell. W listopadzie możemy jeszcze ściągnąć darmowe Far Cry 3: Blood Dragon, a w grudniu dostaniemy ostatni tytuł za free.

Ubisoft jeszcze nie ujawnił oficjalnie, jaka gra znajdzie się w ofercie grudniowej, lecz prawdopodobnie będzie to Assassin’s Creed III. Skąd takie przypuszczenia? Wczoraj pisaliśmy o kolejnej inicjatywie Ubisoftu, która sprowadza się do tego, że przez następnych 30 dni (w sumie zostało już 29) mamy otrzymywać jakiś prezencik. Deweloper również nie podał szczegółów, lecz te zostały odkryte przez internautów, więc cała lista czekających nas niespodzianek jest w sumie znana (poniżej szczegóły).

Na owej liście pojawiło się darmowe Assassin’s Creed III na PC, które będziemy mogli pobierać od 7 grudnia. Możliwe, że właśnie ta gra zakończy rozpoczęte kilka miesięcy temu rozdawnictwo dewelopera, choć niewykluczone oczywiście, że jest ona jedynie częścią nowej inicjatywy świątecznej.

Kto chce odebrać codziennie prezent od Ubisoftu, niech uderza na stronę z kalendarzykiem.

Ubisoft będzie rozdawał gry i inne prezenty przez 30 najbliższych dni. Zobaczcie, co można zgarnąć!

Deweloper obchodzi w tym roku 30. lecie swojego istnienia i z tej okazji postanowił zorganizować Giveaways, który potrwa od 24 listopada do 23 grudnia.

W ramach rozdawnictwa pojawi się mobilny Rayman Classic, specjalne dekoracje świąteczne, a nawet 300 kopii najnowszych tytułów dewelopera (jedna gra na osobę zgodnie z zasadą kto pierwszy, ten lepszy). Ubisoft wspomina również o unikalnych gadżetach i innych atrakcjach. Jak wziąć udział w zabawie? Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Ubisoft (można je założyć za darmo) i kliknąć w najnowszą ofertę. Chociaż większość ofert będzie nieograniczona, niektóre mają być dostępne jedynie dla pierwszych graczy, którzy zalogują się na konto i z nich skorzystają (np. wspomniane 300 gier).

Ubisoft nie ujawnił wszystkich nagród i atrakcji czekających na graczy w ciągu kolejnych 30 dni, lecz użytkownicy forum Reddit odnaleźli w źródle strony dewelopera nieco szczegółów. Oto one:

Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie