Darmowy Assassin’s Creed III już do pobrania

Darmowy Assassin’s Creed III już do pobrania
Newsy PC Polecamy

Wystarczy jedno kliknięcie i gra jest Wasza.

Ubisoft kontynuuje akcję rozdawania darmowych gier z okazji 30. lecia istnienia firmy, oferując tym razem Assassin’s Creed III na PC.

Jeśli chcecie dostać grę za darmo, możecie zacząć ją pobierać. Wystarczy przejść na stronę UBI 30 i kliknąć Get The Game Now lub po prostu włączyć zainstalowaną na swoim komputerze aplikację Uplay, przejść do zakładki UBI 30 i dodać ją do biblioteki. Załatwione! Można pobierać Assassin’s Creed III i cieszyć się rozgrywką.

Przypominamy, że to już ostatnia z gier, jaką Ubisoft oferuje z okazji swoich okrągłych urodzin. Wcześniej – w ramach akcji – mogliśmy pobrać za free takie tytuły jak Beyond Good & EvilThe CrewRayman Origins, Prince of Persia: The Sand of Time czy pierwszą część Splinter Cell. W listopadzie deweloper oferował natomiast Far Cry 3: Blood Dragon.

Pamiętajcie też, że darmowy Assassin’s Creed III jest dostępny do pobrania tylko przez najbliższy miesiąc, do 7 stycznia 2017 roku. Jeśli w tym czasie nie dodacie gry do swojej biblioteki na Uplay, po prostu stracicie okazję na granie za free.

Ubisoft rozdaje gry i inne prezenty. Zobaczcie, co można zgarnąć!

Deweloper obchodzi w tym roku 30. lecie swojego istnienia i z tej okazji postanowił zorganizować Giveaways, który potrwa od 24 listopada do 23 grudnia.

W ramach rozdawnictwa pojawia się mobilny Rayman Classic, specjalne dekoracje świąteczne, a nawet 300 kopii najnowszych tytułów dewelopera (jedna gra na osobę zgodnie z zasadą kto pierwszy, ten lepszy). Ubisoft wspomina również o unikalnych gadżetach i innych atrakcjach. Jak wziąć udział w zabawie? Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Ubisoft (można je założyć za darmo) i kliknąć w najnowszą ofertę. Chociaż większość ofert będzie nieograniczona, niektóre mają być dostępne jedynie dla pierwszych graczy, którzy zalogują się na konto i z nich skorzystają (np. wspomniane 300 gier).

Kto chce odebrać codziennie prezent od Ubisoftu, niech uderza na stronę z kalendarzykiem.

Ubisoft nie ujawnił wszystkich nagród i atrakcji czekających na graczy w ciągu kolejnych 30 dni, lecz użytkownicy forum Reddit odnaleźli w źródle strony dewelopera nieco szczegółów. Oto one:

Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie