Darmowe trzy gry z serii Fallout dla wszystkich, którzy uruchomią Fallout 76

Darmowe trzy gry z serii Fallout dla wszystkich, którzy uruchomią Fallout 76
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Fallout 76 okazał się strzałem w kolano dla wielkiej serii i nie został przyjęty tak, jak chciałaby tego Bethesda. Wielki deweloper postanowił jakoś wynagrodzić graczom kupno gry.

Jeśli kupiłeś Fallout 76 w wersji na komputery PC lub konsole PlayStation 4 i Xbox One – lub dopiero zamierzasz to zrobić – masz szansę zgarnąć za darmo Fallout Classic Collection. Aby dostać gry, wystarczy jedynie zalogować się w Fallout 76 do końca 2018 roku. Kto dopełni tego wymogu, niech czeka na Nowy Rok. Betchesda zacznie wówczas przesyłać graczom kody do pobrania kolekcji.

Warto podkreślić, że Bethesda rozdaje Fallout Classic Collection w wersji na PC i posiadacze konsol również otrzymają klucze gier na blaszaki, a nie na swoje PS4 czy Xbox One.

Fallout Classic Collection to paczka trzech gier z serii Fallout, w której znajduje się pierwsza część gry, druga odsłona oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie