Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe trzy gry z serii Fallout dla wszystkich, którzy uruchomią Fallout 76

Fallout 76 okazał się strzałem w kolano dla wielkiej serii i nie został przyjęty tak, jak chciałaby tego Bethesda. Wielki deweloper postanowił jakoś wynagrodzić graczom kupno gry.

Jeśli kupiłeś Fallout 76 w wersji na komputery PC lub konsole PlayStation 4 i Xbox One – lub dopiero zamierzasz to zrobić – masz szansę zgarnąć za darmo Fallout Classic Collection. Aby dostać gry, wystarczy jedynie zalogować się w Fallout 76 do końca 2018 roku. Kto dopełni tego wymogu, niech czeka na Nowy Rok. Betchesda zacznie wówczas przesyłać graczom kody do pobrania kolekcji.

Warto podkreślić, że Bethesda rozdaje Fallout Classic Collection w wersji na PC i posiadacze konsol również otrzymają klucze gier na blaszaki, a nie na swoje PS4 czy Xbox One.

Fallout Classic Collection to paczka trzech gier z serii Fallout, w której znajduje się pierwsza część gry, druga odsłona oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się