Darmowe gry od Epic Games Store. Ujawniono kolejny tytuł

Darmowe gry od Epic Games Store. Ujawniono kolejny tytuł
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store wrzucił dzisiaj za darmo do pobrania Alan Wake i For Honor. Dowiedzieliśmy się również, jaki kolejny tytuł będzie rozdawany za free.

Od godziny 17:00 możemy pobierać w Epic Games Store za darmo Alan Wake i For Honor. Wcześniej sklep oferował darmowe wersje This War of Mine i Moonlighter. Po tym krótkim podwójnym szaleństwie, pora wrócić do pojedynczych prezencików. Epic Games Store ujawnił, co pobierzemy za free w dniach od 8 do 15 sierpnia. Będzie to jedna gra.

GNOG za darmo od 8 do 15 sierpnia

GNOG to przyzwoicie oceniana gra logiczna 3D umiejscowiona w dotykowym świecie zabawek i tajemnic. Oto opis tytułu z Epic Games Store:

Wskazuj, klikaj, chwytaj, szturchaj, obracaj, ciągnij i graj, odkrywając ukryte światy wewnątrz czarujących głów potworów. Głowy te są wypełnione atrakcyjnymi wzorami i zabawnymi interakcjami, towarzyszy im bogata, reaktywna ścieżka dźwiękowa i ożywają zarówno w grze standardowej, jak i w grze w goglach VR.

Zainspirowana prawdziwymi projektami zabawek, każda głowa GNOG jest miniaturowym światem czekającym na zbadanie. Chwyć regał na książki i obróć go, aby odsłonić ukrytą stertę monet, przesuwaj dźwignie, aby kierować uszkodzonym statkiem w przestrzeni kosmicznej, zakręć kołem, aby ugotować gulasz na kuchence — każda zabawna interakcja generuje żywą reakcję i zaskakujące skutki. Surrealistyczne światy i radosne zagadki w grze GNOG, wraz z towarzyszącą im relaksującą i dynamiczną ścieżką dźwiękową, która ewoluuje wraz z każdym poziomem, pochłoną Twoją uwagę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie