Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe gry od Epic Games Store. Ujawniono kolejny tytuł

Epic Games Store wrzucił dzisiaj za darmo do pobrania Alan Wake i For Honor. Dowiedzieliśmy się również, jaki kolejny tytuł będzie rozdawany za free.

Od godziny 17:00 możemy pobierać w Epic Games Store za darmo Alan Wake i For Honor. Wcześniej sklep oferował darmowe wersje This War of Mine i Moonlighter. Po tym krótkim podwójnym szaleństwie, pora wrócić do pojedynczych prezencików. Epic Games Store ujawnił, co pobierzemy za free w dniach od 8 do 15 sierpnia. Będzie to jedna gra.

GNOG za darmo od 8 do 15 sierpnia

GNOG to przyzwoicie oceniana gra logiczna 3D umiejscowiona w dotykowym świecie zabawek i tajemnic. Oto opis tytułu z Epic Games Store:

Wskazuj, klikaj, chwytaj, szturchaj, obracaj, ciągnij i graj, odkrywając ukryte światy wewnątrz czarujących głów potworów. Głowy te są wypełnione atrakcyjnymi wzorami i zabawnymi interakcjami, towarzyszy im bogata, reaktywna ścieżka dźwiękowa i ożywają zarówno w grze standardowej, jak i w grze w goglach VR.

Zainspirowana prawdziwymi projektami zabawek, każda głowa GNOG jest miniaturowym światem czekającym na zbadanie. Chwyć regał na książki i obróć go, aby odsłonić ukrytą stertę monet, przesuwaj dźwignie, aby kierować uszkodzonym statkiem w przestrzeni kosmicznej, zakręć kołem, aby ugotować gulasz na kuchence — każda zabawna interakcja generuje żywą reakcję i zaskakujące skutki. Surrealistyczne światy i radosne zagadki w grze GNOG, wraz z towarzyszącą im relaksującą i dynamiczną ścieżką dźwiękową, która ewoluuje wraz z każdym poziomem, pochłoną Twoją uwagę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się