Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe gry na lipiec od Epic Games Store. Poznaliśmy pierwszy tytuł

Epic Games Store ujawnia, jaką grę pobierzemy za darmo jako kolejną. Czeka nas zwariowana zabawa dla maksimum czterech osób.

Od dzisiaj możemy pobierać za darmo Last Day of June, a Epic Games Store ujawnił tym samym, że kolejną grą, którą rozda na początku lipca, będzie doskonałe Overcooked.

Overcooked za darmo od 4 lipca

Overcooked to pierwsza gra za free na lipiec od Epic Games Store. Jeśli lubicie zabawę ze znajomymi przy jednym ekranie, powinniście wypróbować ten tytuł. Średnia z 15 recenzji tytułu na Metacritic to wysokie 81/100.

Overcooked pobierzemy za darmo od 4 do 11 lipca. Wystarczy w tym terminie dodać tytuł do swojej biblioteki, by został z nami na zawsze.

Overcooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień. Zrób to szybko, bo inaczej zniecierpliwieni klienci się wkurzą i sobie pójdą. Naostrz noże i uprasuj fartuch kucharski – tu nie ma miski na pomyłki! Postaw wszystko na jedną kartę dań w szalonych kuchniach! – zachęcają deweloperzy na karcie gry w sklepie Epic Games.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się