Darmowa strzelanina do pobrania. Poprawiona grafika, matchmaking…

Duży powiew świeżości.

Nexon Europe ogłasza, że gracze na całym świecie mogą już sprawdzić swoje umiejętności w nowym, udoskonalonym Combat Arms: Reloaded – popularnej strzelaninie free-to-play.

Gra oferuje świeże spojrzenie na rozgrywkę w trybie multiplayer, nie odchodząc przy tym od wartości docenianych przez fanów jej wcześniejszej odsłony, Combat Arms. Popularny tytuł Nexona nigdy nie prezentował się lepiej i nigdy wcześniej nie zapewniał bardziej dynamicznej rozrywki. Przemiana Combat Arms: Reloaded opiera się na trzech filarach – redesigned, rebalanced, redefinied:

REDESIGNED

  • Zaktualizowany silnik graficzny – Warstwa wizualna gry oferuje tekstury w lepszej rozdzielczości, bardziej realistyczne światło i rendering cieni.
  • Nowy system matchmakingu – Nierówne siły w Combat Arms: Reloaded należą do przeszłości. Ulepszony system kojarzenia meczów zapewni graczom zbalansowaną rozgrywkę poprzez dobieranie ich z przeciwnikami o podobnym poziomie umiejętności. By dołączyć do walki, potrzeba dwóch kliknięć zamiast przewijania niekończących się list. Dodatkowo, tryb Hardcore pozwala na przeniesienie walki na zupełnie nowy poziom.
  • Zaktualizowany interfejs użytkownika – Poprawione UI oznacza, że najważniejsze funkcje gry są łatwiej dostępne za pomocą skrótów klawiszowych dopasowanych do gustu gracza. Czas na walkę z przeciwnikiem, a nie z zawiłościami interfejsu!

REBALANCED

  • Powrót do klasyki Combat Arms: Reloaded nie zapomina o weteranach gry czyniąc dotychczasowy ekwipunek odpowiednio konkurencyjnym – zmiana statystyk dla wybranych typów broni zapewni zrównoważoną, harmonijną rozgrywkę na jasnych zasadach.
  • Satysfakcjonujące doświadczenie walki Arsenał w Combat Arms został zaadaptowany do szybszego i łatwiejszego przygotowania do meczu. Jednocześnie, zachowano różnorodność broni potrzebnej do urozmaiconej rywalizacji.
  • Nowa kamizelka Nowa kamizelka gwarantuje, że każdy żołnierz, niezależnie od tego, czy jest weteranem czy rekrutem, będzie doskonale wyposażony do bitwy od samego jej początku.

REDEFINED

  • Uczciwe free-to-play – Zarobione w grze punkty można zainwestować w dodatkowy ekwipunek służący zdobywaniu kolejnych umiejętności. Wszystko, co jest możliwe do zakupu przez system płatności Nexon Cash, jest też dostępne dzięki punktacji zebranej w grze.
  • Umiejętności, które się liczą Więcej punktów w grze będzie przyznanych po ukończeniu pojedynku, tak aby zapewnić graczom możliwość zdobycia ekwipunku pasującego do obranej przez nich strategii.
  • Przejrzyste ceny Zakupy w Combat Arms: Reloaded dokonywane przez Nexon Cash będą możliwe dla każdego przedmiotu. Przedmioty otrzymają ceny adekwatne do wprowadzonych zmian.

Launcher darmowej gry ściągniecie z tego miejsca.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.